robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Robert Łężak
Robert Łężak
Project Manager

Coach EMCC na poziome practitioner. Menedżer z 20 letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Robert Łężak prowadzi zajęcia z coachingu w Norman Benett Academy na studiach podyplomowych z coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego w Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Menedżerskiej. Od 2008 Robert Łężak aktywnie pracuje jako coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Prowadzi superwizje grupowe i indywidualne oraz sesje Coachingu Managerskiego, Coachingu dla Przedsiębiorców i Life Coachingu.

(więcej…)

Kalina Grela-Łężak
Kalina Grela-Łężak
Dyrektor Zarządzający

Od 15 lat konsultant, trener biznesu i coach. Kalina Grela tworzyła i prowadziła szkolenia, projekty HR i systemy rozwoju w organizacjach. Zajmowała się rekrutacją i selekcją oraz projektami Executive Search dla agencji rządowych i korporacji międzynarodowych. Rozwijała i prowadziła projekty oceny potencjału takie jak Development Centre, systemy ocen czy audyty wewnątrzorganizacyjne.

(więcej…)

Magda Piotrowska
Magda Piotrowska
Kierownik sprzedaży

Magda Piotrowska jest Kierownikiem ds. kluczowych klientów, opiekunem klienta i kierownikiem sprzedaży w Norman Benett Group.

(więcej…)

Translate »