robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Robert Łężak

Coach EMCC na poziome practitioner. Menedżer z 20 letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Robert Łężak prowadzi zajęcia z coachingu w Norman Benett Academy na studiach podyplomowych z coachingu w Akademii Leona Koźmińskiego w Szkole Głównej Handlowej i Wyższej Szkole Menedżerskiej. Od 2008 Robert Łężak aktywnie pracuje jako coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Prowadzi superwizje grupowe i indywidualne oraz sesje Coachingu Managerskiego, Coachingu dla Przedsiębiorców i Life Coachingu.

Coach EMCC, Project Manager Coaching Travel, Marketing Manager

Od 2008 Robert Łężak aktywnie pracuję jako Coach EMCC European Mentoring and Coaching Council rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Prowadzi zajęcia z coachingu w Norman Benett Academy oraz na Akademii Leona Koźmińskiego. Robert Łężak prowadzi superwizje grupowe i indywidualne oraz sesje Coachingu Managerskiego, Coachingu dla Przedsiębiorców i Life Coachingu.

Od ponad 15 lat Robert Łężak związany jest z branżą reklamową, w swoich doświadczeniach zarządzał trzema Agencjami Reklamowymi jako Dyrektor Zarządzający. Robert Łężak kierował zespołami Key Account Managerów, Informatyków i Grafików. Kierownik Produkcji filmowych, projektów multimedialnych, organizator dalekich wypraw oraz imprez integracyjnych. Robert Łeżak to praktyk w przygotowaniu i realizacji projektów multimedialnych, projektowania stron www, sprzedaży materiałów promocyjnych i marketingowych.
Obecnie Robert Łężak  jest Project Managerem odpowiedzialnym za rozwój produktu rozwoju osobistego w czasie podróży – Coaching Travel w firmie Norman Benett. Obecnie zrealizował podróże z rozwojem osobistym do takich miejsc na świecie jak: Kreta, Madera, Jamajka, Indie. Robert Łeżak to również koordynator infosfery i Marketing Manager Norman Benett Group. Robert Łężak to również trener i koordynator projektów szkoleniowych. Zaprojektował i prowadził cykl szkoleń w ramach Europejskich Fuduszy Społecznych między innymi z tematyki tworzenia stron internetowych, kursy doszkalające i coaching. Absolwent studiów podoplomowych z Zarządzania Projektami Informatycznymi w Polskim Towarzystwie Informatycznym. Praktykujący jogin oraz uczeń medytacji tybetańskiej szkoły Karma Kamtzang. Podróżnik, filmowiec, dive master z 10 letnim doświadczeniem, paralotniarz z 15 letnim doświdczeniem.

W prowadzonych przez siebie projektach łączę elementy świadomej aktywności poznawczej poprzez doświadczanie, przeżywanie, eksperymentowanie i praktykę zręcznych metod jako cel w rozwoju osobistym i duchowym oraz spójności wewnętrznej. Uczestnicy projektów osiągając swoje cele otrzymują efekt w postaci lepszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości, harmonii społecznej oraz wyostrzonej optyki intuicyjnej a co za tym idzie osiągania lepszych wyników osobistych i biznesowych.

Robert Łężak ukończył kursy:

About the Author
Translate »