robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Logo Norman Benett

N

orman Benett Group to grupa firm doradczo-szkoleniowych specjalizujących się w zakresie doradztwa organizacyjnego, personalnego, coachingu i mentoringu. Norman Benett Group tworzą specjaliści z zakresu psychologii pracy, coachingu, mentoringu i superwizji. Kształtowali procesy organizacyjne w wielu czołowych firmach na rynku polskim. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Firma Norman Benett współtworzy Izbę Coachingu. Jest też jednym z członków założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – organizacji dbającej o standardy pracy i etykę środowiska szkoleniowego.

 

EMCC Poland

O

d 18 lat szkolimy polską kadrę menedżerską i kształcimy profesjonalnych coachów. Norman Benett Group tworzą specjaliści, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu firmach na rynku polskim, m. in. w Ernst & Young – Polska, Polkomtel S.A., w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Obrony Narodowej, PZU S.A., PKO BP, Siemens Sp. z o.o. i w wielu innych. Zespół Norman Benett jest inicjatorem i współtwórcą polskiego oddziału stowarzyszenia European Mentoring and Coaching Council Poland – EMCC Poland.

 

 

 

Logo Norman Benett Academy

S

tworzyliśmy szkołę Coachów i Trenerów Norman Benett Academy. Polska Szkoła Coachów to projekt powstały na bazie naszych doświadczeń biznesowych z myślą o rozwoju Waszych przedsiębiorstw. Kształcimy profesjonalne kadry trenerskie i coachingowe w oparciu o realia polskich organizacji. Stosujemy nowatorskie techniki warsztatowe, które pozwalają szybko i skutecznie nauczyć umiejętności trenerskich i coachingowych. Nasze kursy zostały poddane wnikliwej analizie przez European Mentoring and Coaching Council w wyniku czego wyróżnione zostały świadectwem jakości EQA. Dodatkowo nad jakością naszych szkoleń w ramach Akademii czuwa Rada Programowa Norman Benett Academy. W skład której wchodzą czołowi leaderzy polskich organizacji biznesowych.

 

EQA practitioner

N

asz kurs coachingowy otrzymał międzynarodowe wyróżniene EQA European Quality Award na poziomie Practitioner. Firmy które posiadają ten certyfikat są uznane za spełniające wysokie standardy zawodu. Organizacje mentoringowe, szkoleniowe i coachingowe mogą ubiegać się by ich programy miały przyznany certyfikat jakości. Wyróżniamy 4 poziomy jakości: Mistrz Praktyk, Podstawowy Praktyk (nasz kurs uzyskał ten właśnie poziom) – możesz to sprawdzić na stronie EMCC wystarczy kliknąć. Starszy Praktyk. Lista dostawców EQA można pobrać tutaj. Aby utrzymać EQA, jest potrzebne odnowienie, które wiąże się z ponowną oceną, która jest wymagane co 5 lat. Nasz kurs COACH PRAKTYK BIZNESU z europejskim certyfikatem na poziomie Practitioner – audytowany w Polsce.

 

Logo Coaching Travel

S

tworzyliśmy możliwość rozwoju w czasie podróży, czyli Coaching Travel. To nowa forma spędzania wolnego czasu z rozwojem osobistym w czasie podróży. Prowadzimy wyprawy z rozwojem osobistym za pomocą kart coachingowych. Pracujemy coachingowo w grupach 10-14 osobowych. Prowadzimy wyjazdy z rozwojem osobistym na Krecie, Maderze, Sycylii, Jamajce, Czarnogórze w Indiach. Prowadzimy również wyjazdy krótsze 3 dniowe dla Firm z programem coachingowo-szkoleniowym szytym na miarę.

Translate »