robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Co mówią uczestnicy wyprawy coachingowej - Kreta 2014

KarolSerdecznie Wam Dziękujemy za przewspaniałą podróż. Nigdy wcześniej nie spędziliśmy tak wspaniałych chwil w tak różnorodnym i fantastycznym gronie. Nowe doznania i refleksje pobudzają nas do kreowania nasze drogi szczęścia.

Karol

AniaSuper, super i super a nawet, jak mówi Maciek – cudownie 🙂 Wspaniały wyjazd, który pozwolił nam zrozumieć istotne kwestie w naszym życiu, ale przede wszystkim poznać wspaniałych ludzi, z którymi mogliśmy przeżyć naszą przygodę > to był jeden z ważniejszych darów

Ania, Manager

MartaDZIĘKUJĘ !!! Drukowanymi, gdyż Pozwoliliście mi na: może to złe sformułowanie, ale (świadome ale:)) dzięki Wam czuję się spełniona, uwolniona i szczęśliwa. Zintegrowałam się z jedyną z części swojego Cienia. Doznałam „wspólnoty” fantastycznego doznania dzielenia się radością i spostrzeżeniami z ludźmi mi bliskimi teraz i otaczającymi mnie w danym czasie. Dziękuję za to, gdyż bardzo brakowało mi tej „integracji” i „wspólnoty”. Doznania nie wpływają na nasze życie, jeśli nie mamy (nie możemy) się tym dzielić. Dziękuję za wsparcie i za pomoc. Byliście jak „Aniołowie Stróżowie” podczas mojej wędrówki. Dzięki wam dotarłam do portu, pośredniego, ale zawsze to coś. Mam nadzieję i chęć, aby inne podróże kontynuować z Wami. DZIĘKI

Marta, Specjalista

KarolinaDziękuję za wspaniałą podróż bohatera, która mimo, ze trwała 7 dni będzie trwała teraz do końca świata i jeden dzień dłużej. Mój bohater wyjeżdżał z małym „ b” na początku, wrócił już z dużym B.  I co więcej z każdą chwilą to „ B” jest coraz większe i wciąż pączkuje. Teraz mój BBBBBohater widzi coraz więcej innych Bohaterów i chce razem z nimi podróżować. Wykonujecie wspaniałą pracę! Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Karolina

PaulinaChciałam odkryć siebie, zdobyć pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Wyjazd całkowicie spełnił moje oczekiwania w tym zakresie. Chciałam również aby moja przyjaciółka miała okazję aby poprawić swoją jakość życia w związku z sytuacją życiową w jakiej się znajduje. Wyjazd i trening okazał się w 100% trafionym pomysłem. Dlatego cieszę się podwójnie i podwójnie dziękuję.

Paulina, Manager

KarinaTa podróż to spełnienie marzenia w formie w jakiej nie byłabym w stanie nawet sama wymyślić. To wysycenie nowymi rzeczami, nowym podejściem, poszerzenie mojej mapy i możliwość identyfikacji, uporządkowania i poukładania wielu procesów. To wyjście ze strefy komfortu w bezpieczny sposób uwzględniając miejsce gdzie jestem we własnym rozwoju. To moja pierwsza podróż z Norman Benett Academy i na pewno będzie kolejna.

Karina, Coach ICC

EwaWspaniała podróż do następnego etapu mojego życia. Przepiękne miejsca. Trening był samą przyjemnością. Na pewno skorzystam z tego czego się nauczyłam w pracy i w życiu i nie jest to mój ostatni wyjazd z fantastycznym zespołem Norman Benett.

Ewa, Coach

AniaWyjazd z Norman Benett od początku był jedną wielką koincydencją, marzyłam o wyjeździe na Kretę lub w inne ciepłe miejsce, czasie bez rodziny abym mogła pobyć sama ze sobą, spróbowaniu coachingu bez wielkich zobowiązań czasowo/finansowych jako formy pracy nad swoim rozwojem. Wyjazd z coaching travel spełnił wszystkie moje potrzeby. Co po wyjeździe? Ewidentnie Podróż Bohatera się rozpoczęła,  wracam do materiałów, kart, książek i za każdym razem znajduję tam nowe odkrycia. Spokój, dystans do siebie i do rzeczywistości to wartości, które przywiozłam ze sobą w postaci zaczarowanego kamyka z Plaki, są ze mną cały czas 🙂 Czas spędzony na Krecie to odpoczynek fizyczny i intensywna praca ze sobą, która poprzez karty trwa i trwać będzie. Cudne krajobrazy, ciepło, organizacja zaplanowana w detalach pozwalały skupiać się swoim wnętrzu. Jestem ogromnie wdzięczna sobie za decyzję o udziale a organizatorom za pomysł :). Do zobaczenia na następnych wyjazdach.

Ania, HR Manager
Translate »