robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Nasze mocne strony:

T

o przede wszystkim 15 letnie doświadczenie w branży szkoleń, coachingu i mentoringu. Zajmujemy się coachingiem od ponad 10 lat a szkoleniami od ponad 15 lat. Prowadziliśmy coachingi dla ponad 1000 menedżerów w ponad 100 organizacjach.

K

adra prowadząca zajęcia podczas wyjazdu. Robert Łężak coach i Menedżer z 20 letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Robert Łężak prowadzi zajęcia z coachingu w Norman Benett Academy oraz na Akademii Leona Koźmińskiego. Kalina Grela-Łężak Od 15 lat konsultant, trener biznesu i coach. Kalina Grela tworzyła i prowadziła szkolenia, projekty HR i systemy rozwoju w organizacjach. Zajmowała się rekrutacją i selekcją oraz projektami Executive Search dla agencji rządowych i korporacji międzynarodowych.

D

oświadczenie w tego typu wyprawach z rozwojem osobistym. Od 2013 roku zorganizowaliśmy 10 takich wypraw w różne zakątki Świata. 3 wyprawy na Kretę, 2 na Maderę, 2 na Sycylię, do Indii i na Jamajkę. Oprócz tego podróżujemy po całym Świecie. W ciągu 30 lat odwiedziliśmy ponad 50 krajów.

U

czymy pforfesjonalnego zawodu Coacha w naszej Akademi Norman Benett od ponad 8 lat. Nauczyliśmy nowego zawodu ponad 35o osób. Uczymy coaching również na studiach podyplomowych na Akademi Leona Koźmińskiego ALK, Szkole Głównej Handlowej SGH oraz Wyższej Szkole Menedżerskiej WSM

Wyższa Szkoła Menedżerska wa WarszawieLogo SGHAkademia Leona Koźmińskiego

 

O

d wielu lat jesteśmy członkami Izby Coachingu, EMCC European Mentoring & Coaching Council, ICG International Coach Federation oraz BNI Biznes Network International.

1280px-bnilogo-svg EMCC Poland  Logo ICF

 

W

drażamy Europejską Akredytację Indywidualną EIA. Jesteśmy Europejskimi Asesorami i promujemy dobre praktyki w coachingu i mentoringu zachęcając do poszerzania wiedzy, brania udziału w superwizjach, potwierdzania swoich kompetencji zawodu coacha.EIA

Translate »