robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Dla kogo wyjazd ?

Wyjazd jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych własnym rozwojem.

Wyjazd jest dla osób które chcą:

  • odnaleźć swoją własną drogę w życiu
  • podróżować w ciekawym towarzystwie w małej grupie
  • doświadczyć różnych perspektyw i bogactwa, które daje nam zmieniające się otoczenie i inne osoby
  • zbudować swoją strategie szczęścia, bo szczęście to zadanie na całe życie
  • poszerzyć własną perspektywę
  • odpowiedzieć sobie na trudne pytania
  • zrobić wreszcie coś dla siebie, na co w codziennym pośpiechu ciągle brakuje czasu
  • zaplanować swoje życie prywatne lub zawodowe
  • odnaleźć w sobie zasoby, których wcześniej nie były świadome
  • dowiedzieć się czym jest coaching i chcą poczuć jak działają różne techniki coachingowe

 

W wyprawach biorą udział osoby z różnych środowisk i przedstawiciele różnych zawodów: menedżerowie, nauczyciele, trenerzy, dziennikarze, coachowie, sportowcy, specjaliści sprzedaży, księgowi, lekarze, przedsiębiorcy i po prostu ciekawi świata.

Zobacz co o wyprawach mówią uczestnicy

EwaWyprawa “Śladami Buddy” pozostawia ślady. We mnie pozostały: pokora – od ludzi, którzy nie mają nic i wydawałoby się, że żyją na dnie nędzy można uczyć się pogody ducha, od Karmapy XVII, którego mieliśmy zaszczyt spotkać, tego, że Budda przejawia się nieoczekiwanie inaczej niż moglibyśmy się spodziewać… akceptacja – okazuje się, że jeśli czuję się bezpieczna w grupie ludzi (a grupa była przednia!) to nie uruchamiam ocen, albo uruchamiam ich mniej, a wtedy znikają irytacja, złość, napięcie, pojawiają się łagodność, swoboda, otwartość, radosny spokój… wdzięczność – za mądry coaching Macieja, za wsparcie i inspiracje płynące od grupy, za niebo nad i ziemię pod, za to, że, jest do czego wracać po podróży i dzielić się przywiezionymi Skarbami (bo nieoczekiwanie jest ich więcej niż myślałam)…
Chętnych ostrzegam – te ślady mogą okazać się trwałe!

Ewa, HR Manager

MonikaMoja podróż zaczęła sie od pomysłu, miałam ogromne szczęście ze trafiłam na Coachingtravel bo to była podróż życia. Za która mogę tylko podziękować,za możliwość uczestniczenia, poznania wspaniałych ludzi z pasją i ogromna więdzą która dzielą się o każdej porze dnia i nocy. Dziękuję.

Monika, Manager

FilipWyjazd w ramach Coaching Travel do Indii, choć nie pierwszy mój do Indii, był jednym z najpiękniejszych i najintensywniejszych pobytów w tym kraju. Podróż bohatera po Indiach była bardzo silną dawką rozwoju duchowego i odkrywania własnej samoświadomości. Dziękuję za wszystkie przeżycia, refleksje, wsparcie, rozmowy i wspólne doświadczenia. Dziękuję za umożliwienie mi uczestnictwa w tym przedsięwzięciu, w grupie wspaniałych, samoświadomych, pięknych ludzi. Była to wielka lekcja uczenia się wdzięczności.
Coaching w Indiach to wspaniałe zamknięcie trudnego i bogatego w doświadczenia 2014 i jednoczesne otwarcie roku 2015. Nauki Buddy, miejsca związane z Buddą, a nawet  pływające cmentarzysko Waranasi i odbyty w tych miejscach coaching stworzyły razem piękną opowieść o poszukiwaniu siebie we wszechświecie. Trzeba było dotrzeć do samego centrum tego wszechświata, żeby dotrzeć do centrum siebie.

Filip, Doktor Tybetolog
Translate »