robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Co mówią uczestnicy wyprawy coachingowej Madera 2017

Co o naszych podróżach z coachingiem mówią uczestnicy. Posłuchaj i przekonaj się sam 🙂 Podróż z rozwojem osobistym Coaching Travel Madera 2017, program “W drodze do szczęścia”.

Ania, Anna Wodzyńska - New Business and Marketing Director Havas Media Group Poland

Urszula Pieńkowska

Bardzo Wam dziękuję za ten wyjazd i niesamowitą przygodę. Od powrotu minął tydzień, a ja cały czas mam ogromną radość w sercu. I wiem, że ta radość będzie trwać. Mam swój plan, swoją strategię na szczęści. A przede wszystkim czuję się silniejsza.

Wiem, że będzie to trudne, by systematycznie wdrażać ten plan w życie, ale teraz wiem naprawdę, co jest dla mnie ważne i małymi kroczkami zmierzam do celu. „Niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj”. To głęboka myśl i ogromna mądrość, którą przywiozłam z podróży na Maderę – wyspę wiecznej wiosny.

Zawsze brakowało mi motywacji i determinacji, by coś zmienić – czy to w sferze prywatnej, czy też zawodowej. Obie sfery się przenikają i obie są ważne. Wyjazd na Maderę z Norman Benett w ramach Coaching Travel pomógł mi poukładać sobie wiele spraw i zrozumieć, co jest dla mnie naprawdę ważne. Nie wiem, czy byłoby to możliwe bez programu „W drodze do szczęścia”…

Dzięki Wam znalazłam na Maderze wewnętrzny spokój, harmonię i siłę, by zawalczyć o siebie, o swoje szczęście i by wdrażać plan na szczęście. Wróciłam odmieniona – na pewno bardziej szczęśliwa, ale przede wszystkim bardziej „łakoma” szczęścia. Rozbudziliście we mnie wiarę w to, że może być lepiej, że moje szczęście zależy od mnie. Bardzo Wam za to dziękuję.

Ula, Wiceprezes Zarządu Maculewicz Consulting Sp. z o.o.

Co o naszej wyprawie coachingowej na Maderę mówią inni uczestnicy? Podróż z rozwojem osobistym Coaching Travel Madera 2017, program “W drodze do szczęścia”

Agnieszka, Medical Director of Invicta Clinics

Zobacz co o wyprawie z rozwojem osobistym Coaching Travel Madera 2017 mówi jej uczestnik. Program coachingowy 8 dni “W drodze do szczęścia”.

Jakub, IT Consultant

Czy prezesi mogą odmienić swoje życie podczas 8 dniowej podróży z coachingiem? Podróż z rozwojem osobistym Coaching Travel Madera 2017, program “W drodze do szczęścia”

Sławek, Prezes Zarządu, CEO w Maculewicz Consulting Sp. z o.o.
Translate »