robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Kalina Grela-Łężak

Od 15 lat konsultant, trener biznesu i coach. Kalina Grela tworzyła i prowadziła szkolenia, projekty HR i systemy rozwoju w organizacjach. Zajmowała się rekrutacją i selekcją oraz projektami Executive Search dla agencji rządowych i korporacji międzynarodowych. Rozwijała i prowadziła projekty oceny potencjału takie jak Development Centre, systemy ocen czy audyty wewnątrzorganizacyjne.

Executive Coach, Master & Team Coach, Dyrektor Zarządzający w Norman Benett

Trener i koordynator projektów szkoleniowych. Kalina Grela zaprojektowała i prowadziła cykle szkoleń dla branży telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, finansowej, FMCG, i produkcyjnej. W swojej karierze poprowadziła ponad 500 dni szkoleniowych z zakresu lidership, komunikacji, umiejętności managerskich, budowania zespołu, asertywności, sprzedaży, negocjacji, standardów obsługi klienta i rozwoju osobostego.

Kalina Grela od 2005 aktywnie pracuje jako Executive Coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w organizacjach. Prowadzi również sesje Life Coachingu pomagając osiągać życiowe cele i harmonię wewnętrzną.

Pracowała projektowo dla organizacji: Ernst & Young, NIK, PZU, PKO SA, Polkomtel, Siemens, BSH, Philips, Wydawnictwo G+J, Roche Diagnostics, Tchibo, Whirlpool, Rigips, Skanska i inne. Współpracując z Brytyjską firmą coachingową uczestniczyła w międzynarodowym programie Senior Leadership Development Program jako Executive Coach prowadząc coachingi dla wyższej kadry menedżerskiej w firmie SONY.

W Norman Benett Academy Kalina Grela pełni rolę Coacha Supervisora. Prowadząc wykłady i superwizje indywidualne uczestniczy w programie zdobywania zawodu coacha przez uczestników Coacha Praktyka Biznesu – kursu certyfikowanego przez European Mentoring and Coaching Council.

Kalina Grela uwielbia prowadzić sesje coachingu indywidualnego. Pracując z klientami pomaga odkrywać wewnętrzny potencjał i strategie sukcesu, sprawia aby mieli dostęp do swoich zasobów zawsze wtedy, gdy ich potrzebują. Jej psychologiczne wykształcenie i doświadczenie pomaga poszerzać samoświadomość klientów, wzmacniać ich wpływ na kreowanie rzeczywistości. Z pasją uczestniczy w odkrywaniu przez klientów nowych perspektyw i sposobów działania.

Doświadczenie managerskie

Kalina Grela ma 12 letnie doświadczenie managerskie; jest współzałożycielem grupy firm szkoleniowo – coachingowo – badawczych Norman Benett Group, koordynuje pracę zespołu trenerów, konsultantów i specjalistów. W przeszłości była również odpowiedzialna za kontakty z kluczowymi klientami, brała udział w strategicznych dla firmy negocjacjach. Począwszy od 2001 roku buduje i współtworzy strategię Norman Benett, odpowiadając jednocześnie za finanse, administrację, sprzedaż i kierowanie zespołem. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Norman Benett Group. Od 2008 roku jest również współtwórcą i Partnerem Zarządzającym w ośrodku szkoleniowym – Centrum INSPIRACJE.

Kalina jest inicjatorem powstania w Polsce EMCC Poland ( European Mentoring & Coaching Council Poland) W latach 2009 – 2012 pełniła funkcje Vice Prezesa Zarządu.

Wykształcenie

Psycholog o specjalizacji psychologia społeczna i psychoterapia, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Kalina Grela w 2005 roku zdobyła międzynarodową licencję coacha ICC ( International Coaching Community). W 2008 roku zdobyła licencję Master Coacha w Norman Benett Academy. W 2011 roku ukończyła licencję Coacha Superwisora.

W 2011 zdobyła uprawnienia Terapety Racjonalnej Terapii Zachowań I i II stopnia.

Kalina Grela jest Praktykiem i Masterem NLP u Richarda Bandlera. Uczestniczyła w licznych seminariach i warsztatach ucząc się od Roberta Diltsa, Arnolda Mindla, David Clutterbucka. Uczestniczyła w konferencjach międzynarodowych EMCC. Skończyła kurs coachingu i konsultacji metodą Panoramy Społecznej u twórcy metody Lukasa Derksa.

Od 2012 r. jest licencjonowanym konsultantem MBTI ® ( Myers-Briggs Type Indicator ) narzędzia do badania osobowości i rozwoju własnego potencjału.

 

About the Author
Translate »