robert.lezak@normanbenett.pl
Tel.: +48 504 104 694

Julita

Coraz częściej w swoim życiu kieruję się intuicją, więc nie zdziwiłam się, gdy na facebooku znalazłam ogłoszenie dotyczące coachingu w podróży, które z całych sił ,,wołało” do mnie: skorzystaj !!! I tym razem przeczucie mnie nie myliło, wyjazd na Sycylię okazał się strzałem w dziesiątkę 🙂 W czasie całego pobytu świetnie się bawiłam, zwiedzałam nowe miejsca, ale przede wszystkim doświadczałam siebie w procesie coachingowym, nad którym czuwali profesjonalni organizatorzy wyjazdu ( pokłon szacunku i wdzięczności dla Kaliny i Roberta Łężak, którzy stworzyli wspierającą, pełną życzliwości, wyrozumiałości i wzajemnego szacunku przestrzeń, w której każdy mógł poczuć się bezpiecznie!!! ).

Coaching w podróży, to unikalne połączenie turystycznego wyjazdu z coachingiem grupowym, indywidualnym oraz autocoachingiem. Bezcenna jest merytoryczna wiedza przekazywana przez prowadzących w formie praktycznych lecz przystępnych  ćwiczeń, oraz możliwość czerpania inspiracji z grupy i uzyskiwania indywidualnych informacji zwrotnych.

Cały proces jest ,,żywy”, gdyż odbywa się w realnych, często zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach, co pozwala na rozwinięcie umiejętności adaptacyjnych, skłania do elastyczności i nabrania dystansu do siebie i otoczenia, co stanowi wartość dodaną w stosunku do innych, stacjonarnych form coachingu.

Coaching w podróży, to wyjątkowa, niepowtarzalna przygoda, którą polecam każdemu, kto chce odszukać, pogłębić lub od początku  zbudować swoje szczęście.

About the Author

Leave a Reply

*

Translate »